Hot Lava Mobile

Hot Lava Mobile 4.4

Creates, and implements apps for mobile devices
Hodnocení
4.0  (3 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
4.4.115 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Outstart

Develop software for the popular mobile platforms and different devices like phones and tablets in the integrated environment with extra security measures for data transfer between hardware units and analysis tools for debugging and updating. Cross-platform development is possible.

Hot Lava Mobile umožňuje vytvořit obsah jednou, bezpečně doručit v celé řadě mobilních zařízení, a to od základní mobilní telefony, Smartphony a tablety, a analyzovat výsledky.
Hot Lava Mobile je přední mobilní učení řešení se rychle rozvíjet, poskytovat a analyzovat využití všech typů zařízení, nezávislé mobilního obsahu, aby splňovaly širokou škálu prioritní komunikace a mobilní učení scénáře. Na rozdíl od tradičních mobilních vývoj obsahu, Hot Lava Mobile umožňuje vytvořit obsah jednou (to, co nazýváme single-source) a nasadit ji do více formátů, více kapesní počítače, mobilní telefony (Symbian Phones, BlackBerry, Windows Mobile Pocket PC, iphone, atd.) a tablety
Use PowerPoint rychle vyvíjet bohaté mobilní obsah. Pákový Hot Lava Mobile je modul plug-in přidat ankety, kvízy a hodnocení.
Využívá smartphone a tablet schopnosti poskytovat v režimu offline prohlížení a sledování, stejně jako synchronizace se serverem.
Informace aktualizovány: